Czyszczenie dywanów i wykładzin – Poznań

Pierzemy dywany, wykładziny oraz tapicerki meblowe metodą naniesienia na czyszczoną powierzchnię wody ze środkiem czyszczącym (tzw. metoda ekstrakcyja), a następnie odessaniu jej wraz z rozpuszczonym brudem. Metodą tą można usunąć nawet najcięższe zabrudzenia. Wszystko to dzięki specjalistycznym maszynom i środkom czyszczącym firmy Karcher, dlatego macie państwo pewność że nie zniszczymy państwu dywanu czy wykładziny i nie zostaną one przemoczone.

Najczęściej wystarczy tylko jedno przejście robocze, jednak w przypadku silnych zabrudzeń ponawiamy tę czynność. Istnieje możliwość dołączenia profesjonalnej głowicy czyszczącej która wspomaga czyszczenie wykładzin oraz układa włosie dywanu.

Metoda ekstrakcyja stosowana przez nas jest najbardziej popularna i również najbardziej skuteczna. Po zakończeniu prania, wyczyszczona powierzchnia pozostanie jeszcze lekko wilgotna przez kilka godzin.

Pranie tą metodą w celu utrzymania odpowiedniej kondycji pranej powierzchni zaleca się powtarzać mniej więcej raz na rok. Zależy to przede wszystkim od intensywności użytkowania.

Pielęgnacyjne metody prania wykładzin i dywanów (np. suchymi wiórkami), powinno się powtarzać co najmniej raz na 3 miesiące aby nie dopuścić do silniejszych zabrudzeń, ponieważ nie radzą one sobie z większymi zanieczyszczeniami.

Pranie ekstrakcyjne karcherem niesie za sobą przede wszystkim korzyści ekonomiczne, ponieważ efekt po praniu jest lepszy, więc prać nie trzeba tak często aby utrzymać powierzchnię dłużej czystą, a koszt usługi  prania tą metodą jest niższy. Szczegóły w cenniku.

Zajmujemy się również usuwaniem z mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów  przykrych zapachów, np. moczu

 

 

Dywan jest ozdobą w naszym domu, ale należy pamiętać, że długo nieczyszczony staje się siedliskiem kurzu. Czyszczenie dywanów jest bardzo istotne dla naszego komfortu i dobrego samopoczucia. Samo odkurzanie jest ważnym elementem czyszczenia dywanów, ale należy też pamiętać, że odkurzacz nie usunie całego brudu i kurzu. Ważne jest aby przynajmniej raz na pół roku dokonać dogłębnego czyszczenia naszego dywanu używając wody i odpowiednich środków czyszczących, które usuną nie tylko zabrudzenia ale także bakterie i roztocza. Najlepszym sposobem na takie pozbycie się zanieczyszczeń jest opisana powyżej metoda ekstrakcji, w której specjalizuje się nasza firma Flame. Miasto Poznań jak i bliższe, i dalsze okolice miasta Poznań to teren naszego działania.

Czyszczenie wykładzin w Poznaniu i okolicznych gminach odbywa się tak samo jak czyszczenie dywanów. Używamy tych samych środków, maszyn i stosujemy tą samą sprawdzoną już metodę. Czyszczenie wykładzin tak samo jak dywanów powinniśmy powtarzać raz na pół roku, ewentualnie raz na rok.

Pranie tapicerki meblowej to również zakres naszego działania. Taki sam teren działania Poznań i okolice, te same maszyny ale inne specjalistyczne końcówki czyszczące oraz też inne środki czyszczące przeznaczone do tego typu powierzchni.

 

 

Witryna zrealizowana przez RUZAM.PL (2014).